SANUSLIFE international

SANUS LIFE ® INTERNATIONAL distribuuje zdravý prospěšné výrobky po celém světě a stal se tak specialistou na optimalizaci pitné vody (alkalická voda)na světě. Cílem společnosti je nabízet přírodní produkty, které představují řešení pro zlepšení kvality života lidí. S produkty ECAIA má každý člověk na zemi možnost určit si kvalitu vody, kterou pije. ESORI (dietní doplňky) a ANACOS (alkalická přírodní kosmetika) kompletní portfolio značky SANUS LIFE ® INTERNATIONAL

Zamilujte si vlastní vodu

Všichni tak nějak podvědomě tušíme, že voda je základem života. Na druhou stranu k ní má většina z nás, poměrně komplikovaný "vztah". Víte, že se cca z 70% skládáme z vody?
Přesto při jejím doplňování naše tělo šidíme, kupujeme sycené a dochucené nesmysly, zabalené v bakelitu, ale s krásným obrázkem na etiketě. Voda z kohoutku je "obohacená" chlorem a látkami, které čistička nedokáže odstranit... zbytky léků, hormonů, pesticidů apod. Jasně, proč by čistička měla upravovat pomocí drahých technologií vodu, kterou z 95% používáme na praní, mytí a další potřeby.
Máme řešení ... 1 litr zásadité, strukturované vody, plné antioxidantů a bez nebezpečných látek z vašeho kohoutku za cca 3 Kč.

Naše buňky však nemohou žít jen s vodou. Aby mohli naše těla přijímat všechny potřebné živiny, musí také konzumovat důležité, životně důležité prvky ve své nejčistší podobě. 

Konečně je také zapotřebí ochrany "zvenčí" na podporu největšího orgánu našeho těla: naší kůže.